Bizden Haberler
Mehmetçik Vakfı Opet Kurtköy Ankara Yönü

Mehmetçik Vakfı Opet Kurtköy Ankara Yönü

İstanbul - Ankara Yönünde Kurtköy Mevkiinde Bulunun Müteahitliğini EMKA YAPI AŞ. nin Taşöreni olarak 100 Dönüm Arazi Üzerine Kurulunan 15 Adalı 2000 m2 Opet Akaryakıt İstasyonun Kanopi, Asma Tavan , Tonuz , Çatı , Mescid ve Bütün Çelik Konstrüksiyon İşlerinin Başarıyla Bitirmenin Haklı Gurunu Yaşıyoruz.

İSTANBUL ANADOLU SANAYİ BÖLGESİ DEMİRELLER A.Ş DEPO

İSTANBUL ANADOLU SANAYİ BÖLGESİ DEMİRELLER A.Ş DEPO

Taner İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. taşöreni olaraktan İSTANBUL ANADOLU SANAYİ BÖLGESİNE DEMİRELLER A.Ş' 'ne  8.000 m2 Fabrika Çelik Konstrüksiyon Çelik ve Çatı işleri Ersoy Çelik Tarafından başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Hadımköy TP Türkiye Petrolleri

İstanbul Hadımköy TP Türkiye Petrolleri

Volis Mühendislik İnş. San. Tic.  Ltd. Şti. Müteahitliğini yapmış olduğu TP Türkiye Petrolleri Akaryakıt Benzin İstasyonunun Taşöreni olarak Kanopi Çelik Konstrüksiyon İşler, Çatı ve Cephe Kaplama işlerinim Ersoy Çelik tarafından başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz..

Ankara Etlik Opet Akaryakıt İstasyonu

Ankara Etlik Opet Akaryakıt İstasyonu

Müteahitkiğinin Volis Mühendislik İnş San. Tic. Ltd. Şti. yapmış olduğu Ankara Etlik'te Opet Akaryakıt İstasyonun Çelik Kanopi Konstrüksiyon işleri Çatı Cephe Kaplama ve Polikarbonlat işlerinin Ersoy Çelik Tarafından başarıyla bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Çorlu GO Akaryakıt İstasyonu

Çorlu GO Akaryakıt İstasyonu

Tekirdağ Çorlu'da GO Akaryakıt İstasyonunun Çelik Konstrüksiyon Çatı Kaplama İşlerinin Ersoy Çelik Olarak bitirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ekosinerji Elektrik San. Tic. A.Ş  Fabrikası

Ekosinerji Elektrik San. Tic. A.Ş Fabrikası

Ekosinerji Elektrik Sanayi Ticaret ve Anonim Şirketinin Müteahiti olarak Balıkesir Organize Sanayi Böllgesine 10000 M2 Çelik Kontstrüksiyon İşlerini ve Sandwich Cephe ve Çatı kaplama işlerinin bitirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz

Eskişehir Arçelik Fabrikası Platform

Eskişehir Arçelik Fabrikası Platform

Eskişehir Arçelik fabrikası yenileniyor, fabrik içerisinde çelik platform ve çelik konstrüksiyon işlerinin Ersoy Çelik olarak bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Opet

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Opet

Volis Mühendislik İnş. San. Tic. Ltd Şti ' nin müteahitliğini yapmış olduğu Taşöreni olarak  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanın içine Opet Benzin İstasyonunun kanopi çelik konstrüksiyon işleri Ersoy Çelik tarafından bitirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İstanbul İkitelli UZN Petrol Opet Benzin İstasyonu

İstanbul İkitelli UZN Petrol Opet Benzin İstasyonu

Müteahhitliğini Emka yapının yaptığı İstanbul İkitelli’deki 225 m2 UZN Petrol Opet Benzin İstasyonunun Teşöreni olarak Çelik İlave Kanopi Çelik Merdiven ve Asma tavan işlerini başarıyla tamamladık ve İstasyon hizmete açılmıştır.

İpek Yolu Kuyumculuk Sura Otel

İpek Yolu Kuyumculuk Sura Otel

İpek Yolu Kuyumculuğun İstanbul Sultan Ahmet'te yapmakta olduğu yeni Sura Otelin 2000 m2 Çatısının Çelik konstrüksiyon işlerinin başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz..

İstanbul Davutpaşa Opet Benzin İstasyonu

İstanbul Davutpaşa Opet Benzin İstasyonu

Müteahhitliğini Emka yapının yaptığı İstanbul Davutpaşa’da  500 m2 Opet benzin istasyonun Teşöreni olarak Çelik Kanopi Tonuz, Yıkama Asma Tavan Çatı ve Polikarbonat kaplama işlerinin başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Numune İsteme Formu

Kalite Politikamız

Ersoy Çelik olaraktan işgal alanımız çerçevesinde gerek imalat ve montaj sahalarımızda gerekse ofis ortamında teknolojinin tüm olanakları çerçevesinde iş ve zaman kaybına yol açmadan kişi performansını artıracak, dolayısıyla verimlilik sağlayacak tüm projeleri değerlendirmek ve uygulama üzerine plan yapmak ve en iyi hizmeti sunmaktır.
 
Doğruluk dürüstlük kalite, teknoloji iletişim ve disiplin kavramlarıyla ilgili ilerici temel ilkelerini işletme bünyesine yerleştirme ve koruma konusunda mücadeleci olmak yönetimde açık sistemi benimsemek müşteri memnuniyeti temel hedef olarak görmek ve gerçekleştirmek çalışanlarımıza iş güvenliği bilincini yerleştirmek  tedarikçiler ile güvene dayalı iş birliği içerisinde bulunmak ve yenilikçi olmak.
 
 

adres
Adem Yavuz Mah. 2334/9 Sok. No :12 Gebze / KOCAELİ

tel
0262 744 45 40

yukari-cik